Techniek en kunst

Techniek en kunst

We leren de leerlingen dat techniek boeiend en inspirerend is en ongekend veel mogelijkheden en uitingsvormen heeft. De technieklessen van de vakdocent (juf Jip) zijn dan ook erg populair.  Zij geeft haar lessen aan de hand van de IPC thema’s (twee dagen per week) met ruimte voor vrije onderwerpen, die de leerlingen soms zelf aandragen. IPC staat voor International Primary Curriculum, dat voor het vak wereldoriëntatie op onze school gegeven wordt.

 

Kinderkunst-professor

Sinds vorig schooljaar geeft de ‘kinderkunst-professor’ (Marieke, zij is geen juf maar beeldend kunstenaar) iedere vrijdagochtend ‘les’ in het technieklokaal aan de leerlingen uit de groepen 3 t/m 8.  Ook haar lessen worden afgestemd op de IPC thema’s die in de klas behandelt worden. Dankzij de extra CMK-subsidie (Cultuur Met Kwaliteit) is dit mogelijk.

Het bestuur van de Wageningse School Vereniging komt graag zo spoedig mogelijk in contact met gegadigden voor de volgende functie:

 leerkracht voor (hoog)begaafde leerlingen
(drie dagen per week /  wtf 0,6)

Samen met je duo-partner een bijzondere groep leiden, uitdagingen en successen delen met collega’s, èn leerlingen zien opbloeien onder uitdagend onderwijs. Zo ziet je baan als HB leraar er bij ons uit.

Wij zoeken:

een ervaren creatieve, enthousiaste en ondernemende  leerkracht die:

  • Kennis en affiniteit heeft met betrekking tot hoogbegaafdheid.
  • Een afgeronde opleiding op HBO- of academisch niveau heeft.
  • Didactisch en pedagogisch sterk is. Die onderwijs ontwerpt en een aanbod heeft op het gebied van metacognitie.
  • Autonomie aan de leerling geeft (durft kinderen vrijheid te geven in hun leerproces) en hoge verwachtingen heeft.
  • Een teamspeler en daarnaast flexibel is.

Wij bieden:

  • Een tijdelijke benoeming per 1 december 2022, of zo spoedig mogelijk daarna,  met uitzicht op een vaste aanstelling.
  • Een salariëring dat is vastgesteld conform CAO-PO
  • Een werkomgeving met enthousiaste en deskundige collega’s gericht op samenwerking.
  • Een stabiele school (financieel, leerlingenaantal), met betrokken ouders
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een interessante leeromgeving in de universiteitsstad

 

Inlichtingen en sollicitatie:

Bent u geïnteresseerd? Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 20 oktober  worden gericht aan mevr. A.C.M. Haak, directeur-bestuurder, per e-mail: directie@brinkschool.nl Telefonisch is zij te bereiken op: 0317-4246091 of 06-83329648. Voor meer informatie zie www.brinkschool.nl